• Polski
  • English

Aktalności i komunikaty

STRONA GŁÓWNA» Aktualności i komunikaty» Aktualności Komunikaty Sekcji Socj. Zdrowia i Medycyny » 8. Seminarium Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pt. “Doświadczenie porodu w refleksji socjologicznej”

8. Seminarium Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pt. “Doświadczenie porodu w refleksji socjologicznej”

8. Seminarium Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pt. “Doświadczenie porodu w refleksji socjologicznej”
Opublikowano 28 marca 2024 w: Aktualności, Komunikaty Sekcji Socj. Zdrowia i Medycyny

Serdecznie zapraszamy na kolejne 8. Seminarium Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pt. “Doświadczenie porodu w refleksji socjologicznej“.

Wykład pt. „Wybrane aspekty przemocy położniczej i lekarskiej, w szczególności ginekologicznej, w świetle wyników badania “Głos matek” realizowanego przez Fundację Rodzić po Ludzku” wygłoszą dr Aleksandra Nowakowska-Kutra z Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i dr hab. Agnieszka Jeran, prof. UAM z Wydziału Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z kolei, wykład pt. „Strategia współpracy z bólem porodowym w narracji kobiet rodzących w domu” wygłosi dr Luiza Nowakowska z Zakładu Nauk Humanistycznych i Medycyny Społecznej, Katedry Psychospołecznych Aspektów Medycyny, Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Spotkanie w formule online odbędzie się 12.04.2024 r. w godz. 17.00-18.30.

Link do spotkania na platformie Google Meet: https://meet.google.com/uzc-fhyb-hjb

Program znajduje się w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd SSZiM PTS


Załączniki