• Polski
  • English

Aktalności i komunikaty

STRONA GŁÓWNA» Aktualności i komunikaty» Aktualności » Po 5 latach przerwy Kongres Młodej Socjologii powraca w formie stacjonarnej!

Po 5 latach przerwy Kongres Młodej Socjologii powraca w formie stacjonarnej!

Po 5 latach przerwy Kongres Młodej Socjologii powraca w formie stacjonarnej!
Opublikowano 22 stycznia 2024 w: Aktualności

Największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie, dające przestrzeń młodym osobom badającym społeczeństwo do pochwalenia się swoimi działaniami naukowymi, odbędzie się po raz 13.

Kongres Młodej Socjologii jest konferencją naukową organizowaną przez Koło Naukowe Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Socjologii UJ. 

Przez trzy dni, od 12 kwietnia do 14 kwietnia 2024 roku, mury Instytutu Socjologii UJ staną się forum wymiany wiedzy i doświadczeń osób studenckich oraz doktoranckich z różnych ośrodków naukowych w Polsce i za granicą. Poprzednie edycje Kongresu ukazały, jak różnorodne kierunki społeczne oraz humanistyczne mogą reprezentować osoby prelegenckie: socjologia, antropologia społeczna, religioznawstwo, pedagogika społeczna, psychologia społeczna, prawo czy politologia. Wygłaszane podczas kongresu referaty stanowią zwykle pierwsze próby dzielenia się rezultatami swoich badań, często są także prezentacją wyników uzyskanych w toku pisania prac dyplomowych lub rozpraw doktorskich, dzięki czemu Kongres jest okazją do obserwowania pierwszych kroków stawianych przez młode pokolenie osób badających społeczeństwo. KMS współtworzy również kadra naukowa organizująca warsztaty oraz zapewniająca pomoc merytoryczną w czasie organizacji wydarzenia.

Zgłoszeń można dokonać poprzez stronę: https://kms.confer.uj.edu.pl/zgloszenia

Organizatorzy zapraszają również wszystkie osoby wykładające i studiujące do przyjazdu na 13. Kongres Młodej Socjologii w celu odsłuchania i refleksji nad referatami wygłaszanymi przez młode pokolenie osób angażujących się w badania w dziedzinie socjologicznej.  

Dla wszystkich zainteresowanych dostępne są zniżki na nocleg w Krakowie podczas trwania konferencji, poszczególne miejsca i szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: https://kms.confer.uj.edu.pl/nocleg

Po więcej informacji na temat 13. Kongresu Młodej Socjologii zapraszamy na stronę internetową oraz stronę na portalu Facebook. 

Strona internetowa: https://kms.confer.uj.edu.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/13KongresMlodejSocjologii 

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/37OniSd3j 

Załączniki