• Polski
  • English

Aktalności i komunikaty

STRONA GŁÓWNA» Aktualności i komunikaty» Aktualności » Nagroda im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej – wręczenie nagród 17 październik 2017 r.

Nagroda im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej – wręczenie nagród 17 październik 2017 r.

Nagroda im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej – wręczenie nagród 17 październik 2017 r.
Opublikowano 10 października 2017 w: Aktualności

We wtorek 17 października 2017 roku w godz. 10.30-12.45 w sali im. A. Bączkowskiego w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (Warszawa, ul. Nowogrodzka 1/3/5) odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w ramach I edycji Konkursu o Nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej, połączone z organizowaną przez PTS sesją poświęconą badaniu ubóstwa  i wykluczenia społecznego.

Konkurs jest animowanym przez nasze Towarzystwo wspólnym przedsięwzięciem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, kwartalnika „Kultura i Społeczeństwo” oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jedną z dwóch nagród – nagrodę za wyróżniającą się pracę naukową dotyczącą tej problematyki wręczy nasz Przewodniczący prof. dr hab. Krzysztof Konecki.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Potwierdzenie udziału można zgłaszać do piątku 13 października br. na adres mailowy malgorzata.szyszka@mrpips.gov.pl

W załączeniu szczegółowy program wydarzenia.

dr hab. Marek Rymsza
przewodniczący Kapituły Nagrody

zaproszenie z programem 17 10 2017