• Polski
  • English

Aktalności i komunikaty

STRONA GŁÓWNA» Aktualności i komunikaty» Aktualności Komunikaty: Oddział Łódzki PTS » Wydarzenie odwołane: Dyskusja wokół książki pt. Reforma szkolnictwa wyższego w Polsce w debacie publicznej. Bilans dyskusji o uniwersytetach (1990-2015).

Wydarzenie odwołane: Dyskusja wokół książki pt. Reforma szkolnictwa wyższego w Polsce w debacie publicznej. Bilans dyskusji o uniwersytetach (1990-2015).

Wydarzenie odwołane: Dyskusja wokół książki pt. Reforma szkolnictwa wyższego w Polsce w debacie publicznej. Bilans dyskusji o uniwersytetach (1990-2015).
Opublikowano 3 marca 2020 w: Aktualności, Komunikaty: Oddział Łódzki PTS

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Rektora Uniwersytetu Łódzkiego o odwołaniu wszystkich zajęć dydaktycznych, egzaminów, konsultacji i innych wydarzeń na Uniwersytecie Łódzkim do 14 kwietnia br., musimy odwołać planowaną w dniu 17 marca dyskusję wokół książki dr hab. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn i przełożyć ją na inny termin (mamy nadzieję, że będzie mogła się ona odbyć w tym semestrze). O nowym terminie dyskusji poinformujemy, jak tylko będzie on ustalony.

w imieniu Zarządu
Oddziału Łódzkiego PTS

Sylwia Męcfal

Wiceprzewodnicząca OŁ PTS

 

Zapraszamy do uczestnictwa w dyskusji wokół książki dr hab. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn pt. Reforma szkolnictwa wyższego w Polsce w debacie publicznej. Bilans dyskusji o uniwersytetach (1990-2015) [Łódź: WUŁ 2017].
Dyskusja odbędzie się 17 marca br. o godzinie 16:30 w Bibliotece Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego (3 piętro budynek Centrum Informatyczno-Ekonometrycznego).

Uczestnicy dyskusji:
Dr hab. Agnieszka Dziedziczak-Foltyn
Prof. Jarosław Płuciennik
Dr Łukasz Stankiewicz
Monika Helak

Spotkanie ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/834054887113860/