- Polskie Towarzystwo Socjologiczne | 00-330 Warszawa, ul. Nowy Świat 72; tel. 22 826 77 37 - https://pts.org.pl -

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Challenges in Social Sciences and Business

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Challenges in Social Sciences and Business organizowanej przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie oraz Koosha Company- reprezentanta świata biznesu. Konferencja odbędzie się w dniach 17-19 marca 2018 roku w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Celem Konferencji jest prezentacja aktualnych wyników badań naukowych, wymiana poglądów oraz pogłębienie integracji środowisk naukowych z otoczeniem gospodarczym i sektorem badań.  Sesje tematyczne odbywać się będą w języku arabskim, angielskim, a w przypadku odpowiedniej liczby zgłoszeń także w języku polskim i francuskim. Planowane są recenzowane publikacje w języku angielskim w materiałach pokonferencyjnych oraz wybrane publikacje w punktowanych czasopismach naukowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji, a jednocześnie informujemy, że pakiet pierwszych szczegółowych informacji dotyczących konferencji dostępny jest w załączniku. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących udziału – szczególnie w panelu nauk społecznych – prosimy o kontakt na adres mailowy: malgorzata.suchacka@us.edu.pl [1]

Challenges in Social Sciences and Business [2]

Załączniki