- Polskie Towarzystwo Socjologiczne | 00-330 Warszawa, ul. Nowy Świat 72; tel. 22 826 77 37 - https://pts.org.pl -

Seminarium: Praca socjalna a reintegracja społeczna i zawodowa. Wyzwania i problemy praktyki reintegracyjnej z perspektywy przedstawicieli różnych zawodów pomocowych

Sekcja Pracy Socjalnej i Oddział Toruński Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz Pracownia Badania Jakości Życia Instytutu Socjologii UMK w Toruniu zapraszają na seminarium „Praca socjalna a reintegracja społeczna i zawodowa. Wyzwania i problemy praktyki reintegracyjnej z perspektywy przedstawicieli różnych zawodów pomocowych”.
Seminarium odbędzie się w poniedziałek 29 lutego w godzinach 16-18 w siedzibie Instytutu Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przy ulicy Fosa Staromiejska 1a w Toruniu (sala nr 207, I piętro).

 

Seminarium jest trzecim spotkaniem w ramach cyklu seminaryjnego „Praca socjalna a stare i nowe zawody pomocowe: wzajemne pozycjonowanie oraz budowanie wspólnej tożsamości „helping professions” organizowanego przez Sekcję Pracy Socjalnej PTS we współpracy z Oddziałami PTS i wyższymi uczelniami.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w załączeniu.

Załączniki