• Polski
  • English

Oddział Zielonogórski PTS

STRONA GŁÓWNA» Oddziały » Oddział Zielonogórski PTS

Oddział Zielonogórski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego powstał w 1996 roku. Oddział skupia socjologów, między innymi pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego. Spotkania organizowane przez Oddział mają charakter otwarty a zaproszenia są kierowane zarówno do absolwentów kierunku Socjologia jak i do różnych instytucji i organizacji działających na terenie województwa lubuskiego.

Oddział Zielonogórski od wielu lat współorganizuje konferencje, które odbywają się w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego – m.in. konferencję dotyczącą tematyki transgraniczności. W 2007 roku Oddział Zielonogórski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, wraz z  Instytutem Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, gościł uczestników XIII Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego.

Działania Oddziału skupiają się na współpracy z Sekcjami Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Przykładem takiej współpracy z była współorganizacja z  Sekcją Socjologii Pracy PTS II międzynarodowej konferencji „Społeczne granice pracy. Wymiary pracy nieformalnej we współczesnych społeczeństwach”, która odbyła się w listopadzie 2015 roku w Zielonej Górze.

Od czerwca 2015 roku Oddział Zielonogórski przekazuje informacje o swoich działaniach na publicznym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/ptszielonagora).

 

Skład Zarządu Oddziału Zielonogórskiego

  • Dr Joanna Róg – Ilnicka – Przewodnicząca
  • Dr hab. Lech Szczegóła – Wiceprzewodniczący
  • Mgr Agnieszka Urbaniak – Sekretarz

Komunikaty oddziału

    Chwilowo nie ma żadnych komunikatów do wyświetlenia. Zapraszamy wkrótce.

Komunikaty

    Chwilowo nie ma żadnych komunikatów do wyświetlenia. Zapraszamy wkrótce.

Kontak

Adres do korespondencji


Al. Wojska Polskiego 69
65-762 Zielona Góra